Panią Renatę Majewską znam od wielu lat. Jeszcze w czasach współpracy Pani Renaty z Redakcją Rzeczpospolitej Pani Renata dała się poznać jako ekspert wysokiej klasy trafnie i wnikliwe interpretujący obowiązujące prawo pracy, niejednokrotnie wytykający ustawodawcy braki czy luki w systemie i w ten sposób poprawiający jakość powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Do dziedzin, w których zachęcałbym do współpracy z Panią Renatą należy niewątpliwie  prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych oraz prawo podatkowe w aspekcie szeroko pojętego rynku pracy. Niejednokrotnie korzystam z publikacji Pani Renaty w tym zakresie. Ich niewątpliwym atutem jest prostota wywodu, trafność spostrzeżeń, oraz wiele przykładów pomagających czytelnikom w odnalezieniu się w często skomplikowanych materiach prawnych.

Gorąco polecam Państwu współpracę z Panią Renatą Majewską również w zakresie doradztwa prawnego i szkoleń. Jestem przekonany, że można polegać na jej rzetelności, wnikliwości i umiejętnościach prawniczych,

Piotr Wojciechowski
adwokat, ekspert prawa pracy